Online
Tıbbi Danışma Hizmetiyle
Sağlık Bir Telefon Kadar
Uzağınızda!

Randevu Talebinde Bulunun

Yukarıda yer alan formu doldurun ve randevu talebinde bulunun.

İstediğiniz Kanaldan Görüşmeyi Gerçekleştirelim

Talep ettiğiniz tarihte seçtiğiniz uygulama yoluyla online olarak görüşmeyi gerçekleştirelim.

Evinizde Sağlığa Kavuşun

Dilediğiniz yerden çok kolay bir şekilde gerçekleştirdiğiniz görüşmeler sonucunda sağlıklı bir hayata kavuşun.

  Kişisel verilerime ilişkin aydınlatma metnini ve haklarımı okudum, bilgilendirildim. Bu form aracılığıyla paylaştığım kişisel verilerimin işlenmesini ve amacı ile bağlantılı faaliyetlerde kullanılmasını kişisel verilerin işlenmesi açık rıza metni doğrultusunda onaylıyorum.

  S.S.S.

  Sorularınız mı var?

  Online Tıbbi Danışmanlık Hizmeti dahilinde, danışma, bilgilendirme ve terapi seansları yapılabilmektedir. İhtiyaç halinde hekimlerimiz muayene için hastaneye davet edebilir. Fiziksel muayene olmaksızın reçete verilemez.

  Randevu formunda talep ettiğiniz saat aralığında karşılıklı olarak berlilediğimiz saatler içinde görüşme yapılacaktır.

  Sistemimizde birden fazla program bulunmaktadır. Formda belirttiğiniz program üzerinden online görüşme gerçekleşecektir.

  Evet. Fiziksel muayeneniz sonrasında sonuç gösterilmesi vb. görüşmeler online olarak gerçekleştirebiliriz.

  FAQ

  Have some Questions?

  Hekiminizin fiziki muayeneyi önermesi durumunda, muayeneye geldiğinizde hekimin fiziki muayene ücreti geçerli olup aradaki fark tutarı kadar ek ödeme alınacaktır.

  Randevunuza en geç 2 Saat kala arayarak randevunuzu erteleyebilir ya da iptal edebilirsiniz Randevu saatinizde hekiminizin aramasına cevap vermemeniz halinde, hizmet hakkınızı kullanmış sayılırsınız. Ancak mücbir özel hallerde hastanemizle iletişime geçiniz.

  Geçmiş tahlil ve tetkik sonuçlarınız var ise hazırda tutulması gerekir; ancak uzun ve yüklü dosya bilgilerinin değerlendirilebilmesi ancak fiziki muayene ile mümkün olabilir. Sadece 2. Görüş için başvurularda dosya bilgileri doktorumuza iletilir, değerlendirme sonrasında bilgi verilir.

  Yasal olarak fizik muayene yapılmaksızın tıbbi reçete yazılamamaktadır. Bu tür durumlarda muayenenin gerçekleşmesi gerekir.

  Sağlık Rehberi İçin Kayıt Ol

  Mail listemize kayıt olup sağlıklı yaşam alanında en son bilgilerden haberdar olabilirsin.