Kurumsal

Sağlıklı Yaşam

Merkezimize Hoş Geldiniz!

Sağlık alanında 360° sağlık anlayışı ile geçmişteki sorunları giderme; gelecekte yaşanabilecek olası sorunları belirleyerek önleme amacıyla çıktığımız yolda alanında uzman bir ekibi son teknoloji cihazlarla bir araya getirerek en iyi hizmeti sunmayı hedefledik. Bu amaç doğrultusunda fizik tedavi, diyetetetik ve beslenme başta olmak üzere sağlık ve güzellik alanlarında en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarımıza başladık.

Uzmanı olduğumuz ve sunduğumuz hizmetlerde, tıbbın ve teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde kaliteli hizmet veren, insan odaklı, güvenilir, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, yenilikçi ve kendini geliştiren öncü bir sağlık kuruluşuyuz.

Uzmanlaştığımız ve sunduğumuz hizmetler ile ilklerin içinde yer almayı ve tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek sürdürmeyi hedefleyen öncü bir sağlık kuruluşuyuz.

  • Hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarız.
  • İnsani değerleri unutmadan bilgi ve birikimlerimizi hastalarımıza en üst düzeyde faydalanabilecekleri şekilde sunarız.
  • Çalışanlarımız için akademik bir eğitim ortamı sunar ve özverili birer sağlık çalışanları olmalarını sağlarız.
  • Bütüncül sağlık anlayışını benimseriz.
  • Hastalarımız, çalışanlarımız ve diğer meslek gruplarından geri bildirimler alarak kendimizi geliştirmeyi önemseriz.
  • Dezenfeksiyon kurallarını uygular ve hijyenik bir tedavi ortamı sunarız.
  • Uluslararası standartlarda tanı ve tedavi hizmeti sunan referans bir sağlık kuruluşuyuz.
%0 Kalite Politikası
0 Dalda Uzman Tıp Hizmeti
0 Alanında Uzman Çalışan
0 Yıllık Deneyim
0 Mutlu Danışan

S.S.S.

Sorularınız mı var?

Merkezimizde fizik tedavi, ozon terapi, mezoterapi, beslenme ve diyetetik, andulasyon terapi, reformer pilates ve psikoloji alanlarında ihtiyacınız olan tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Hafta içi 09.00-18.00, hafta sonu 09.00-13.30 saatleri arasında size uygun ve müsait saatte randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Sağlık merkezimiz bünyesinde tahlil hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kurumlar vasıtasıyla görüntüleme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Sonuçlarınızda her hangi bir anormal durum olmadığı sürece gelmeniz gerekmez. Tedavi gerektiren durumlarda planlama ve süreçle ilgili yol haritamızı oluşturmak için merkezimize gelmeniz gerekmektedir.

Sağlık Rehberi İçin Kayıt Ol

Mail listemize kayıt olup sağlıklı yaşam alanında en son bilgilerden haberdar olabilirsin.